• https://www.facebook.com
  • https://twitter.com/
Armutlucuma Tarihi
☎️ Armutlucuma Civar Köyleri Muhtarları Telefon Numaraları
🚚 Esnaf - Ticaret - Hukuk - İnşaat - Oto Bakım - Ulaşım - Nakliye - Mobilya Telefon ve Adresleri
Aramızdan Ayrılanların Anısına
Armutlucuma
Hava Durumu

Yapımı İnişli Çıkışlı Bir Grafik halini alan Devrek Ereğli Yolu Bu Hızla Giderse Ne Olur

Sanki Bir Yılan Hikayesi Devrek Ereğli Karayolu

Devrek İstikametinden Yapımı devam ederken bu yazın sonlarına doğru Subaşı (Süleymanbeyler Köyü) Yazıcılar Köyünden başlayınca dedik bu yol çok kısa zamanda bitecek.

İnsanlar Bayram tatili için köylerine giderken yol başlamış çile bitiyor derken bayram dönüşü bir bakıyorsun yolda ne çalışma var nede iş makinası.

Hal böyle olunca biz bu yolu çok bekleriz gibi geliyor.

Böyle baktığınız zaman çok güzel hele birde bittiği günü bir görsek o dahada güzel olacak.

Tabiki biterse

Siyasetcilerimiz Milletvekillerimiz bu yola ilgi gösterirse biterde.

Herkes Ben yaparım diyor Bir sorumluluğu olduğunu unutuyorlar. Biz demiyorlar ben yaparım diyorlar Biz yaparız deselerdi o zaman olurdu.

Sivil toplum örgütlerinden siyasetcisine vatandaşından ulaşımcısına kadar herkes suskun ve yol için bir çaba göstermiyorlar.

Anladık Biz Bu Yolu!

Devrek Ereğli Karayolu Daha Çok Siyasetci ve Milletvekili Eskitir.


07.12.20123429 kez okundu

Yorumlar

EREĞLİ- DEVREK YOLU     07/12/2012 18:54

Ereğli- Devrek yolu yapım çalışmaları durdurulduğunda hakikaten inanmıştık ki ödenek olmadığına!!!!! Halbuki bu yol çalışması Devrek ilçe sınırları içinde devam ettiğini biliyoruz. 2011 genel seçimlerinde Ereğli seçmeninin oyları ile meclise giden zavallı AKP miilet vekili Özcan ULUPINAR her seferinde Ereğli düşmanlığı yaparak yolun Ereğli tarafından yapılmasını engellemeltedir. Siyasetciler her defasında ne kadar ödenek yok deselerde ancak kendilerini kandırırlar. Ödenek yok ta Devrek tarafında neden çalışılıyor acaba?
Misafir - BAYRAM AYDOĞAN

Sizce Bitecek mi?     06/12/2012 21:16

Ereğli Devrek yolunun 2014 yılında bitirileceğini anlatan Ulupınar Devrek ilçesini Hafta Sonu Ereğli'ye akın edeceğini söylemiştir. DEVREK HAFTASONLARI EREĞLİ’YE AKACAK” “Aynı zamanda Ereğli- Devrek yolunda da incelemelerde bulundu. Bu yol çok önemli Ereğli ve Devrek’in yakınlaşması anlamında. O zaman ne olacak Ereğli, Devrek’e, Ankara’ya, Bartın’a, Karabük’e ve Gerede’ye Devrek’ten gidecek. Devrek’te hafta sonları Ereğli’ye akacak. Devrekliler buraya gelecek alışveriş yapacaklar, deniz kenarlarında gezecekler daha bir yakınlaşma olacak. Normalde 60 Km. Ancak yol dar ve bozuk, inşallah başladı 2014 gibi orada dâhil bütün yollarımız bitireceğiz. 2013 başında Filyos liman ihalesini gerçekleştireceğiz.” (İlhan Çetin/Ereğli)
Ali atar

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret734009
Armutlucuma Forum
Sizin İçin Seçtiklerimiz
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.649816.7165
Euro17.357917.4275
Site Haritası