• https://www.facebook.com
  • https://twitter.com/
Armutlucuma Tarihi
Armutlucuma Civar Köyleri Muhtarları Telefon Numaraları
Aramızdan Ayrılanların Anısına
Hava Durumu
Site Haritası

Köyümüzün İlk ve ortaokulu olan Aydın (ARMUTLUCUMA) ilk - Ortaokulu'nda ihtiyaç sahibi oalabilecek öğrencilere dağıtılmak üzere defterler Okul Müdürlüğüne Teslim edildi.

1983 yılında mezun olduğum Aydın Armutlucuma İlk - Ortaokulu'na Hayırsever arkadaşımız İsmail ÖNER ile Beraber Aldığımız (ALİ ATAR) Okul defterlerini ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 135 defter ve 60 kurşun kalemi  AYDIN İLK - ORTAOKULU MÜDÜRÜ HÜSEYİN ALTUNTAŞ'a teslim ettik.

Okul Müdürümüz Hüseyin ALTUNTAŞ: teşekkürlerini sunarken Köy okulların da bu gibi aktivitelerle öğrencilerin okumaya teşvik edilmesi ve onları başarıya ulaştıracak bir atılım olarak değerlendirdi.

ALTUNTAŞ; Köy olkullarında bir çok ekip ve ekipmanın eksikliği ile böyle organizasyonların çoğalarak en azından öğrenci ihtiyaçlarını ve okul ihtiyaçlarını asgariye indirerek öğrencilerimizi okumaya teşvik edecektir.

ALTUNTAŞ; Defterleri teslim alırken Yardım  elini uzatan ismail ÖNER'e, Ali ATAR'a ve emeği geçip düşünenlere teşekkür etti.

Bizler de bunun bir başlangıç olduğunu bundan böyle her yeni dönemde bu yardımları daha da artırarak öğrencilerimizin geleceklerine katkı sağlamak için elimizden ne geliyorsa  onu yapacağımıza inanıyoruz.

812 kez okundu

Yorumlar

teşekkürler      17/09/2014 19:52

emeği geçen herkese teşekkürler.mevlanın ilk emri OKU .OKUMAYA VESİLE OLANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN
Misafir - adil

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret648603
Armutlucuma Forum
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.61987.6503
Euro8.94908.9849