• https://www.facebook.com
  • https://twitter.com/
Armutlucuma Tarihi
Armutlucuma Civar Köyleri Muhtarları Telefon Numaraları
Aramızdan Ayrılanların Anısına
Nostalji Fotoğraları
Hava Durumu
Site Haritası

Her devre Büyük toplumların büyük insanlarını yetiştiren Öğretmenler Cumhuriyetin erdemli İnsanlarıdır.

Türkiye’de her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanır.

24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletininin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün "Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği"ni kabul ettiği gündür. Bakanlar Kurulu, Mustafa Kemal Atatürk’e "Millet Mektepleri Başöğretmenliği" ünvanını 11 Kasım 1928’de yaptığı toplantıda vermiş ve bu ünvan, 24 Kasım’da Millet Mektepleri Talimatnamesi'nin yayınlanması ile resmileşmişti.

Atatürk'ün ölümünün 43. yılı yani 24 kasım 1981 yılında Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününün kutlanmasına karar verilmiştir.

www.armutlucumaliyiz.com web sitesi olarak bizleri bu günlere getiren öğretmenlerimizin Öğretmeler Gününü Kutlar tüm öğretmelerimize saygılarımızı sunarız.Fotoğrafta Bulunan Öğretmenler Bir dönem Armutlucuma Merkezde Öğretmenlik yaptılar. Süheyla UÇAR, Hülya SEZER ve Gülizar YEŞİLLİ olmak üzere Armutlucuma Merkezde Bulunan Aydın ilkokulunda bu üç öğretmenimizden eğitim aldım.

Fotoğraftaki Öğretmenlerimiz: Merhum Süheyla UÇAR (MUTLU)  - Atilla BAYRAM - Hüseyin ALTUNTAŞ - Nezahat Öğretmen- Ruhet Öğretmen - Gülizar YEŞİLLİ -  Erol YETER - Hülya SEZER1098 kez okundu

Yorumlar

Tüm Öğretmenlerimize     23/11/2014 13:55

Bizleri bu günlere getiren ülkemizin ve cumhuriyetin erdemleli insanları olan Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar Merhum Süheyla öğretmenimizide rahmetle anıyor her yıl öğretmenler gününde adının yazılması dileğimizle TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
Ali atar

Öğretmenler Günü ..      23/11/2014 13:49

Emeğine sağlık Dayı .. Öğretmenlerimizin sayesinde şu an bu yorumları yazıyor ve okuyoruz ..
Misafir - Muharrem ER

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret635554
Armutlucuma Forum
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.83746.8648
Euro7.68057.7113