• https://www.facebook.com
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/
Armutlucuma Tarihi ve Yapısı Hakkında Bilgi
Armutlucuma Civar Köyleri Muhtarları Telefon Numaraları
ARAMIZDAN AYRILANLARIN ANISINA
Nostalji Fotoğraları
Hava Durumu
Anlık
Yarın
26° 28° 19°
Site Haritası

Herkesin merakla beklediği tarih belli oldu. İnsanlar o gün bir araya gelip bu güzel günü ölümsüzleştirecek mi? hep birlikte göreceğiz. şimdiden hayırlı olsun

Nikah Tarihi belli oldu. Davetiyeler Hazır..
10/10/2016

Yapımı yılan hikâyesine dönen Devrek Ereğli Karayolunun nikâh tarihi belli oldu.

İnsanların kalbine taht kurmuş “AŞK DEDİĞİN DEVREK EREĞLİ YOLU GİBİ OLMAMLI, HİÇ BİTMEMELİ” sözü tarih olacak mı?

Devrek Ereğli Yolunun bitiş tarihinin belli olması ile DEVREK ilçesinin EREĞLİ ’ye, EREĞLİ ilçesinin DEVREK ilçesine kavuşmasına az kaldı.

 ZONGULDAK – ANKARA arasındaki bağlarda kopma olmazsa, EREĞLİ İle DEVREK arasındaki sevginin temeli 2018 yılının sonunda atılmış olacak.

2018 yılı sonunda EREĞLİ DEVREK arasında yaşayan tüm insanları DEVREK EREĞLİ nikah törenine bekliyoruz.

Bu nikah töreninde sizinde bir imzanız olsun ki Nikah bozulmasın.

Varsın aşk bitsin sevgi devam etsin.  Bizim Devrek Ereğli yolu aşkı bitmez. Yol belki bitecek ama yıllardır bu yolun özlemini çeken insanların sevgisi asla bitmeyecek.

Aşkın olmadığı yere sevgi, Sevginin olmadığı yere uzun yol haritası çizilmez. (Ali ATAR)

DEVREK EREĞLİ KARAYOLU yapımı için ayrıntıları okumak için linke tıklayın

DEVREK EREĞLİ KARAYOLU 2018 yılı sonuda bitecek1947 kez okundu

Yorumlar

Biz de Sevda Bitmez.     11/10/2016 01:58

Çok sözler duyduk çok vaatler aldık, yıllardır mücadelesini veriyoruz. Artık bir düğün tarihi almak gayet normal. Çok istedik vermediler. Bizde istemekden yılmadık. İsterken bi hata yaptık galiba Allah'ın emri Peygamberin kavli ile istemedik mi acaba! Hele şu yol bitsin verilen mücadelenin yazılan yorumların tamamını paylaşacağım. Bu mücadelenin içinde hep beraber vardık Nurettin UÇAR ARMUTLUCUMA, adına şiirler bile yazdık, güzel sözler lügatına kayıt bile yaptırdık. Artık bu yol için nikah tarihi normal değil mi? 2018 yılı sonunda Düğün var. Bu düğünün nikah şahidi biz olalım. takı için hazırlıklara başlamak lazım...........Zaman çabucak geçiyor....... Bu aşkın biteeceği söyleniyor ya, Biz de aşk biterse yeni sevda başlar, Armuıtlucumalılar sevdimi Allah'ına kadar sever, kimseyi yarı yolda bırakmaz.
Ali atar

o zaman başka AŞK'lara yelken açarız.     11/10/2016 00:03

İnsan hayatında çok çok sever.. Ama,bir kere sever. O bir kereyi ARMUTLUCUMA'da bulduk biz. Güneşin sarısında,kızlar Deresi'nin yeşilinde,yazıörenin ince tepesinde,sakallar baldır kuyu geçitinde,şahidi olduk soğuk ayazlı gecelerinde. Her yıl bir şey atıldı ortaya...politikacılar başlıyoruz bu sene dedilklerinde.umutlar çiçek açardı gönüllerde.Ne vekiller gördü o ince uzun yollar.. Her politikacıya sevgi ile açıldı kollar...2018 de nikâh düğün var. Çok mücadele ettin be Ali Atar. Sana Armutlucuma'da kucak dolusu selamlar.. Nurettin ARMUTLUCUMA.
Misafir - Nurettin Armutlucuma

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret576741
Armutlucuma Forum
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68725.7100
Euro6.38686.4124