GönderenKonu: Armutlucuma Civar Köyleri Derneği İstanbul Buluşması  (Okunma sayısı 1195 defa)

Ali ATAR

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 928
  • Üyelik Tarihi: 11-07-2012
Armutlucuma Civar Köyleri Derneği İstanbul Buluşması
Tarih : 22-12-2015 Saat : 21:20
Kdz Ereğli'de yöresel dernekler olarak faaliyet gösteren Armutlucuma Civar Köyleri Derneği 20 ARALIK 2015 günü 
Gurbette yaşayan hemşehrileri için İstanbul buluşması yaptı.

Cumartesi günü başlayan İstanbul yolculuğu güzel ortamla devam etti.

İstanbul'da bizleri Karşılayan Karadenizliler Derneği Yöneticilerinden Başkanı Recep BASAR, Başkan Yardımcısı Erol DORUK ve Armutlucuma Civar köyleri Hemşehrilerimizle beraber Armutlucuma ve civar köylerinden Aydın Yapı Şirketi Sahipleri Erol Aydın ve Engin Aydın, Armağan Forklift Şirketi Sahibi İsmail Armağan, İş Adamları Kader Çetin, Erol Doruk, Şaban Doruk, Murat Yıldızhan ile Yeniköy Dernek Başkanı Asım Alkan, İstanbul Karadenizliler Derneği Başkanı Recep Basar, Zonguldaklı İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı Erol Doruk, İstanbul Kdz. Ereğlililer Derneği Kadıköy Şubesi Başkan Yardımcısı Metin Kara, Zon-Def Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Armağan katıldı. İş Adamlarını temsilen bir konuşma yapan Erol Aydın “Armutlucumalılar Derneği’nin her zaman maddi ve manevi olarak arkasında olacağız. Derneğin faaliyetlerini İstanbul’da da yürütmesi için gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.

Güzel bir atmosfer içinde geçen dernek buluşması İstanbul'da yaşayan hemşehrilerimzin sıcak kanlı yaklaşımları ile dosthane şekilde geçti. bir sonraki buluşma için yeni temeller atılırken;
Bizleri yalnız Bırakmayan başta  Erol DORUK olmak üzere tüm Zonguladaklı hemşehrilerimize Şukranlarınızı sunarız.

İyiki İstanbul'da varsınız. (İSKENDERLİ - YAZIÖREN - TORUNLU- HACIUSLU- YUKARI HOCAALAR-SARIHAMZALI-AŞAĞI HOCALAR- SAKALLAR- VAKIF- KİRENCİK- YENİKÖY- ÖĞBERLER - ARMUTLUCUMA- AYDIN- SAKA- KIŞLA- KABAKOZ- KAYALIDERE- AKILLI- DÜZPELİT- ORTAKÖY- HASBEYLER)

İşte bu İstanbul Yolculuğu ve güzel buluşma ortamının fotoğrafları 


Ali ATAR

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 928
  • Üyelik Tarihi: 11-07-2012
RE:Armutlucuma Civar Köyleri Derneği İstanbul Buluşması
Tarih : 22-12-2015 Saat : 21:23