GönderenKonu: Armutlucuma Civar Köyleri Derneği Siyaset Köprüsü Fotoğrafları  (Okunma sayısı 1102 defa)

Ali ATAR

• Site Yöneticisi
Armutlucuma Civar Köyleri Derneği Siyaset Köprüsü Fotoğrafları
Tarih : 21-05-2015 Saat : 22:01
Gelen Mesaj Aynen Şöyle

"17 MAYIS PAZAR SAAT 13:00 DE ARMUTLUCUMA MERKEZDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VE STK.LARININ KATILACAĞI
EREĞLİ - DEVREKYOLU VE BÖLGENİN GENEL SORUNLARININ TARTIŞILACAĞI PROĞRAMA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.
ARMUTLUCUMA KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ"

Bu mesajın geldiğinde şehir dışında idim ve böyle ortam için proğramımı yarıda bırakıp köyüme o proğrama destek olmaya geldim.

Herkes sorunlarını aktarır birlikten kuvvet doğar diye düşünüyordum.

Bir baktım ki siyasi partiler gelmeye başladı ve her zaman olduğu gibi köyümüzün insanı misafirferverliğini
göstermiş onları güler yüzle karşılamıştı Derken sival toplum Örgütlerininde bir bölümü gelmeye başladı.

Meydan dolunca proğramda başladı. Dernek başkanı konuşması ardından söz Ormanlı Belediye Başkanı'na
verilirken köylerin sorunlarını en iyi şekilde anlatan başkan Köylerin muhtarlarında gönderme yaparak mikrofon milletvekili adaylarının eline geçti.

Her zaman olduğu gibi onlar konuştu Bizler dinledik.

Ne köylerin sorunları tartışıldı nede Sivil Toplum Örgütlerine mikrofon verildi.

Kısacası siyasete miting hazırlanmış onu da proğram bitince anladık.

Bu proğramı hazırlamaya çalışanların bir kısmını proğram başlayınca göremedik. neden çekingenlik yaptılar anlayamadık.
Sevindirici tek tarafı vardı bu atmosferin "REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ"

Yani kısacası DEVREK EREĞLİ KARAYOLU için yapılması planlanan eylem oldu siyasi arena
işte o siyasi arenanın fotoğrafları

Ali ATAR

• Site Yöneticisi
RE:Armutlucuma Civar Köyleri Derneği Siyaset Köprüsü Fotoğrafları
Tarih : 21-05-2015 Saat : 22:04

Ali ATAR

• Site Yöneticisi
RE:Armutlucuma Civar Köyleri Derneği Siyaset Köprüsü Fotoğrafları
Tarih : 21-05-2015 Saat : 22:04