GönderenKonu: Armutlucuma 13 Yaş Futbol Takımı Şehitlerimiz İçin Düzenlenen Turnuva da Şampiyon oldu  (Okunma sayısı 1919 defa)

Ali ATAR

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 780
  • Üyelik Tarihi: 11-07-2012
Armutlucuma 13 Yaş Futbol Takımı Şehitlerimiz İçin Düzenlenen Turnuva da Şampiyon oldu
Tarih : 16-09-2016 Saat : 20:19
Armutlucuma Civar Köyleri, Yazıören Köyü'nde bu yıl ilk defa düzenlenen 13 Yaş Altı Futbol Turnuvasında Aydın köyü Armutlucuma Şampiyon oldu.

Yazıören köyü tarafından geleneksel hale getirilecek olan  13 Yaş Futbol turnuvasının ilki güzel bir atmosfer içinde yazıören Köyü Futbol sahasında gerçekleştirildi.

Birincisi düzenlenen Geleneksel 13 Yaş Futbol turnuvasına Armutlucuma - Yazıören - Sakallar köyü ve Sarıhamzalı mahallesi katıldı.


Şehit Jand.Kom.Er Tayfun DEMİRBAY ve Kenan YILDIZHAN adına düzenlenen turnuvada Yazıören, Sakallar ve Sarıhamzalı köyleri ile karşılaşan Aydın Armutlucuma 13 Yaş futbol takımı na mağlup olarak şampiyon oldu.

Aydın köyü Armutlucuma Futbol takımı, Yazıören Köyünü 4-2, sakallar Köyünü 3-2 ve Sarıhamzalı mahallesini 3-0 gibi skorlarla geçerek, bölgemizde ilk defa düzenlenen 13 yaş futbol takımı olarak turnuvadan şampiyon olarak ayrıldı.

Ev sahipliğini Yazıören köyünün yaptığı Futbol turnuvasında Komite Başkanı olarak Dursun BOZKURT, Komitede görev alan Hüseyin KORKMAZ, Burhan ÖNDER ve diğer tüm arkadaşlara bu organizasyonda emeği geçen herkese Armutlucuma Civar Köyleri Web Sitesi olarak şükranlarımızı sunarız.

Turnuvaya katılan tüm takımlara ve Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Yazıören köyü 13 Yaş Futbol takımınıda başarılar dileriz

Armutlu Cuma - Yazı Ören Köyünde Düzenlenen Kurban Bayramı Köyler Arası Futbol Turnuvası 16 EKİM 2000 yılında ŞIRNAK’ta şehit düşen KENAN YILDIZHAN ve 31 ARAKLIK 1993 Yılında TUNCELİ ’de şehit düşen 1973/3 tertip TAYFUN DEMİRBAY' yad etmek ve Şehitlerimzi bilmeyen ve tanımayan Armutlucuma civar köyleri insanını bilgilendirmek üzere bu teklifi komiteye sunan Nuretttin UÇAR'a da tüm şehitlerimiz adına teşekkür ederiz.

Aydın köyü Armutlucuma futbol takımına destek veren tüm çocuklarımızın velilerine de ayrı ayrı teşekkür ederiz. 
Aydın Köyü Armutlucuma 13 Yaş Futbol Takımı Oyuncular : Burak GÜRGEN - KEREM SEVİÇ - YUSUF ARSLAN-TURHAN ÖZTÜRK - BATUHAN GÜRGEN - EFEKAN ÖZTÜRK - CANER - ATAR - CANPOLAT ATAR- MUZAFFER DEMİRCAN - SAMET AYDOĞAN - ÖZGÜR GÜLMEZ- KENAN YILDIZHAN-GÖRKEM AYDOĞAN - EMRE ERDOĞAN - BURAK AYDOĞAN - BİLAL AYDOĞAN - EKREM KARAHAN - RAHMAN AYDOĞAN - KAAN ARSLAN - MUHAMMET ÖZTÜRK -ALPER DEMİRCAN

İyi ki Köy sevdalılarımız var.

Bizleri bu turnuvada yalnız bırakmayan Muhtarımız Fikret ÖZTÜRK ve ekibinede şükranlarımızı sunarız.
Tören sonrasında Aydın Armutlucuma Futbol takımı, Nurettin UÇAR, Satılmış ATAR, Yüksel ÖZTÜRK, Şenol GÜRGEN, Durmuş SEVİÇ, İsmail KARAHA, Barış MUTLU, Ali YILDIRIM eşliğinde şehitlerimizin anıtlarını ziyaret ederek dualarını yaptılar.

işte o turnuva da şampiyon olan armutlucuma 13 yaş Futbol takımı oyuncularının isimleri ve fotoğrafları